Skip to content
Menu

Kadra

cropped-ikona
kadra

Na naszym obozie pracują wykwalifikowani wychowawcy kolonijni oraz lektorzy języka angielskiego.

Wszyscy opiekunowie są przez nas odpowiednio przeszkoleni.

Są to osoby, które posiadają odpowiednie umiejętności, a także doskonałe nastawienie do pracy z dziećmi.

Praca na naszym obozie to znakomite doświadczenie – prowadzenie zajęć ze wspaniałymi dziećmi i młodzieżą w pięknym miejscu nad jeziorem, praca w doskonałym zespole.

Zapoznaj się z opiniami naszych wspaniałych wychowawców:

214884687_4294077107311567_4355138027654527672_n

Maria Maciąg

Maria Maciąg – związana z American Camp od 3 lat, wychowawczyni pełna energii, uwielbiana przez dzieci! Parę słów o jej edukacji i wykształceniu: Maria ukończyła studia pedagogiczne oraz Akademię Muzyczną w Łodzi, nauczycielka rytmiki, au pair we Włoszech, spędziła kilka miesięcy w Afryce jako wolontariusz i nauczyciel ogólny. Uwielbia pracę z dziećmi, taniec, muzykę i śpiew!

American Camp by Margot to dużo sportu i zabawy w aktywnej atmosferze! Do tego pozytywna rywalizacja, pokazy talentów, a w tle (i nie tylko) język angielski! Praca na obozie odbywa się w przyjaznej atmosferze, wiele rzeczy omawianych jest wspólnie, a między pracownikami często rodzą się przyjacielskie więzi!

Maria Maciąg 

Wiktoria Gliszczynska-kadra

Wiktoria GLISZCZYŃSKA

Wiktoria tryska energią, uwielbia sport i zaraża miłością do wielu dyscyplin podczas obozu. Bez względu na pogodę i okoliczności zawsze uśmiechnięta z pozytywnym podejściem do dzieci i każdej aktywności podczas obozu! Parę słów o jej wykształceniu i doświadczeniu: absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, animator czasu wolnego i nasz obozowy ratownik wodny oraz instruktor pływania.

Praca na obozie American Camps by Margot to było wyzwanie i zarazem świetna przygoda! Obozy za każdym razem były zorganizowane perfekcyjnie- Margot poświęca mnóstwo czasu i energii i nie oszczędza na atrakcjach.

Margot jest pracodawcą od którego wiele innych może brać przykład- wspiera, uczciwie wyznacza obowiązki ii szybko reaguje jeśli tylko jest taka potrzeba. Podsumowując bardzo polecam, trzy razy byłam- także o czymś to świadczy!

Wiktoria Gliszczyńska

Mateusz

Mateusz Dzierga

Mateusz wyróżnia się ogromną łatwością w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi i młodzieżą! Dzieciaki uwielbiają spędzać czas z Mateuszem, który oddaje nawet swoją wolną chwilę podczas obozu, aby tylko spędzić więcej czasu z dziećmi. Parę słów o jego wykształceniu i doświadczeniu: absolwent filologii angielskiej, certyfikowany wychowawca kolonijny, animator czasu wolnego. Na co dzień pracuje w międzynarodowej firmie, także ma nieustanną styczność z językiem angielskim. Zainteresowany życiem społecznym i politycznym Stanów Zjednoczonych, odwiedził m.in. Chicago i Nowy Jork.

American Summer Camp to niezwykły obóz letni, przygoda i niepowtarzalne doświadczenie. Kameralna atmosfera obozu sprawia, że zarówno uczestnicy jak i organizatorzy czują się jakby na 10 dni odcinali się od świata zewnętrznego i przenosili się do alternatywnej, amerykańskiej rzeczywistości. Pomimo edukacyjnej formy obozu, nikt nie czuje się tutaj jak w szkole, gdyż nauka odbywa się podświadomie podczas urozmaiconych zajęć w stylu amerykańskim. O jakości obozu i świetnej atmosferze niech świadczy fakt o powracających każdego roku stałych uczestnikach, którzy przyciągają za sobą swoje rodzeństwo i znajomych. Jako wieloletni wychowawca na obozach American Summer Camp, z czystym sumieniem polecam i zachęcam każdego chętnego do spróbowania!

Mateusz Dzierga

Chcesz pracować w znakomitym zespole na pięknych Kaszubach? Pragniesz edukować dzieci i młodzież? Masz ochotę zanurzyć się w amerykańskim świecie? Mówić cały czas po angielsku? Rozpocznij swoją przygodę już w nadchodzące wakacje!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na naszym obozie w stylu amerykańskim,  prześlij CV i list motywacyjny lub kilka słów na temat swoich umiejętności, zainteresowań. Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Aplikant musi reprezentować zaawansowany poziom języka angielskiego.